Wejść : 51341486
Unikalnych : 45716317

Obecnie : 345
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Aktualności

Sztuka na warsztacie, czyli kurs rysunku i malarstwa III

12lut2019
 Sztuka na warsztacie, czyli kurs rysunku i malarstwa III

Z początkiem stycznia rozpoczęła się trzecia edycja kursu rysunku i malarstwa. W porównaniu z ubiegłym rokiem trochę się zmieniło – powstały dwie grupy warsztatowe. Pierwsza skupia uczniów szkoły podstawowej, druga osoby dorosłe.


Uczestnicy obu grup są pod opieką pani Agnieszki Nelczarskiej vel Mielcarz – plastyka i konserwatora dzieł sztuki. Pod jej okiem doskonalą umiejętności techniczne, zdolność obserwacji oraz ćwiczą wyobraźnię. Do tej pory pracowali m.in. nad prawidłowym ujęciem perspektywy, postaci, martwej natury – w tym tkaniny, a także bawili się farbami starając się mieszać różne barwy z trzech podstawowych kolorów.


Jeżeli ktoś z Państwa miałby ochotę na przygodę ze sztuką zapraszamy w każdy poniedziałek i środę o 17:00. Zajęcia odbywają się w pracowni artystycznej przy Placu Wolności 47 B. Pracownia jest wyposażona w sztalugi i niezbędne materiały. Zapewniamy naukę poprzez zabawę. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u instruktora lub w sekretariacie Centrum Kultury, tel. 75 7135 273.


Projekt “Sztuka na warsztacie, czyli kurs rysunku i malarstwa III” sfinansowano ze środków Fundacji PZU.