Wejść : 51342459
Unikalnych : 45717290

Obecnie : 134
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Aktualności

Rekrutacja do służby w Policji

29sty2019
Rekrutacja do służby w Policji

KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI WE WROCŁAWIU INFORMUJE O ROZPOCZĘCIU PROCEDURY KWALIFIKACYJNEJ DLA KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO W NASTĘPUJĄCYCH JEDNOSTKACH  ORGANIZACYJNYCH:

 

 

 

  • w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, Oddziale Prewencji Policji we Wrocławiu, Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Legnicy
  • w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, Legnicy, Wałbrzychu i Wrocławiu
  • w Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu, Dzierżoniowie, Głogowie, Górze, Jaworze, Kamiennej Górze, Kłodzku, Lubaniu, Lubinie, Lwówku Śląskim, Miliczu, Oleśnicy, Oławie, Polkowicach, Strzelinie, Środzie Śląskiej, Świdnicy, Trzebnicy, Wołowie, Ząbkowicach Śląskich, Zgorzelcu i Złotoryi.

 

Osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji powinny osobiście złożyć dokumenty Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, mieszczącym się przy ul. Gen. I. Połbina 1 we Wrocławiu lub w siedzibach komend miejskich i powiatowych Policji na terenie województwa dolnośląskiego w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.


więcej informacji na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu 

Liczba ocen:  0 Średnia ocena:  0.0 Oceń: 

Komentarze(0)